Strana 4 od 24 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 233

Tema: Bansko 2010/2011

  1. #31
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Guzva na gondolu zavisi od termina kada planiras da ides. Ja sam isao drugu polovinu Januara, a i sada planiram u istom terminu, i bilo je OK. 15-20min i to oko 10sati
    Ti busovi hotelski voze u odredzenim intervalima i to su mini busovi i ostavljaju te pred gondolu na parking i odatle te preuzmu, a za termin se dogovoris na recepciju ili sa vozacem.
    Naravno mozes i kolima na parking pred gondolu - 8leva a gore nisam bio, kazu 10leva ali put gore moze biti zaledzen tako da ja nisam rizikovao, a i zasto bih??
    Pesice ne pomisljaj jer je velika uzbrdica do gondole pa tih 300m i da su stvarni su mnogo.
    Kod gondole nemas gde ostaviti svoju opremu.
    Izmenio/la trendo; 12.11.2010 u 15:55.

  2. #32
    Junior Member
    Datum registracije
    04.11.2010
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Maraya ima oko 600 metara od Gondole sigurno... Inace, sneg je u Banskom pao vec krajem oktobra, evo jedne lepe fotografije koju sam uslikao:


  3. #33
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Hvala trendo na informacijama, to mi je trebalo, čisto da znam šta da očekujem. Planiram od 12. do 19. februara, ako sam dobro video u tom periodu nisu raspusti i nema takmičenja, pa valjda nije ni preterana gužva.
    Što se tiče razdaljina, našao sam hotel na google maps i premerio njihovom alatkom, kaže da ima oko 810m, tako da drugari ono što piše na sajtovima agencija pomnožite sa 3 da bi dobili stvarnu udaljenost!

    Bansko, super je slika, ne znam šta mi se više sviđa, planine u drugom planu ili ovo irish whiskey u prvom!

  4. #34
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Molim, sve sto znam rado podelim.
    Lepa slika, mada mislim (neka me bansko popravi ako gresim) ovi vrhovi na slici su Vihren i ostali oko njega i dalje u desno Konjeto, a Todorka u cijem podnjozju su staze je levo i ne vidi se

  5. #35
    Junior Member
    Datum registracije
    04.11.2010
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Ne skija se na ovim vrhovima, suvise su strmi. Ne vidi se Todorka na slici.

  6. #36
    Member
    Datum registracije
    02.01.2010
    Skije / Bord
    Glava/Head...
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    pozzz kao prvo za skipass mislim da je bolje da se kupuje na mestu i sigurno ne za celu nedelju nego za svaki dan posebno to mislim zbog povreda.bolesti itd. a razlika u ceni je minimalna posto je dnevni skipass (sezona 2010) 50leva=26eura...
    a za buseve skoro svaki hotel ima svoje buseve koji voze do gondole a pocinju u 8.30 svako jutro na svakih 15 ili 30 minuta zavisi od guzve pa sve do negde 12-13saati, a od 15:30 pocinju da voze nazad u hotele
    Guzve u gondoli pocinju posle 9:30 dakle ako si u prvom busu od 8.30 ne verujem da ces cekati vise od 15minuta
    Poz

  7. #37
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    I ja sam kupovao dan za danom.
    Razlika u ceni je zanemarliva

  8. #38
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Super, to mi odgovara, u prvom busu i među prvima na žici bih bio u svakom slučaju! Utoliko bolje ako ću na taj način izbeći gužvu.

    Jedino mi se ne kupuje svaki dan skipas, baš plašeći se te gužve hteo bih da svedem na minimum sve obaveze ujutru. Lakše mi je da dokupim taj dodatak uz ski osiguranje kojim mi osiguravajuća kuća vraća novac za svaki dan koji ne provedem na stazi.

  9. #39
    Member
    Datum registracije
    02.01.2010
    Skije / Bord
    Glava/Head...
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    Kartu mozes da kupis i dan ranije za iduci kada zavrsis sa skijanjem cini mi se da posle 16.00 pocinju prodavati karte za sledeci dan...

  10. #40
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od striker74 Pogledati poruku
    Kartu mozes da kupis i dan ranije za iduci kada zavrsis sa skijanjem cini mi se da posle 16.00 pocinju prodavati karte za sledeci dan...
    Hvala

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •