Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 30 od 30

Tema: Vail/beaver creek/breckenridge

Hibridni pregled

  1. #1
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    @pailhead

    Ti si moj idol svaka čast

  2. #2
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Bio sam za thanksgiving na tahoe, kings beach i isao na northstar. Kirkwood je cini mi se bio zatvoren cet i pet, a na heavenly nismo isli. Bio je bas tuzno, ali opet nikad nisam bio tako rano na skijanju.
    Cao Goksi!

  3. #3
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano

    A Lake Louise?
    Inicirala me jucasnja trka u veleslalomu da pogledam gde je taj lake Louis. Vidim ozbiljan skicentar a nema sedmodnevni skipas. Onda vidim da mesto ima manje od 1000 stanovnika a kuma mi je pricala da dolaze tu na vikend i ima samo 1 ogroman hotel ali da retko ljudi ostaju duze. Citam dalje da je sezonska karta za familiju 2006 dolara
    Skapirao sam da se na Severu Amerike i Canade skipas uzima ili sezonski ili familijarni sezonski skipas, pa te dan izadje 5-6 dolara. Inace dan je od 70-100 dolara

  4. #4
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Lokal za taho je valjda 400 dolara bio sad a sezona je pocela. Sva tri skijalista koja pokriva su otprilike ko kopaonik i veca.

    Sezonski na kopaoniku je koliko vidim i dalje oko 600 evra, znaci 720 dolara.

    Za 720 dolara ja sam uzeo full epic pass, neogranicen pristup na tri dobra skijalista na tahoe, i jos ova po coloradu koja ne znam. Cak dobijes i tri dana negde u svajcarskoj.

    Seozna pocela pocetkom novembra, zavrsice se tamo negde u maju....

    Cini mi se da su ovi pasovi imali jos neki popust ako se uzimalo tamo u aprilu ili maju za ovu sezonu.

    Inace da, otici bilo gde u neko od ovih skijalista, bilo bi 400-500 dolara za 5 dana.



    Moj problem je sto sam posle ove kupovine svorc, i sto nemam kola, ali ima zimride i uskoro dobijam radnu dozvolu
    Cao Goksi!

  5. #5

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    13.10.2012
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Da li se planira neka avantura do Kolorada u predstojecoj sezoni?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •