Strana 5 od 13 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 127

Tema: Rtanj?

  1. #41
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Licno nisam bio smesten tamo ali je drugar sa nikom Ogi86 bio i zadovoljan je. Kad se probudi, cimnucu ga da ti odgovori...

  2. #42
    Member
    Datum registracije
    22.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan SLrace
    Godina
    37
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od danens Pogledati poruku
    Pozdrav svima, posetiocima Rtnja
    Ja sam uspeo nekako da se dokopam smestaja za 20. feb, sad mi je jedina enigma to sto mi je gospodin (zaboravio sam mu ime) sa kojim sam pricao preko telefona rekao cemo biti smesteni u bungalovima nekim uz hotel...
    ako neko zna o cemu se radi. . .
    Ako su mislili na brvanaru pored rtnja onda ti je upala kasika u med , ina se nalazi 10-20m od rtnja malo je izdvojena ali ti to nista nece cmetati, najbitnije je sto je brvnara relativno nova pa i sav inventar u njoj za razliku od doma. Jeste da ima malo vise kreveta (nisam siguran tacno koliko), ali u brvnari imas podno grejanje tako da o zimi ne razmisljaj i dva nova kupatila!!! I dalje to nije nista spektakularno ali bice ti ok, sto kazes tamo idemo prvenstveno zbog skijanja i druzenja!!!
    Nadam se da sam pomogao.

  3. #43
    Junior Member
    Datum registracije
    29.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    haha, nadam se da mislim na to, gospodin Milenko mi je rekao da ima 10 kreveta, 5 gore i 5 dole...
    hvala na informaciji
    pozz

  4. #44
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Malo da ozivim temu...

    ove godine su u sobama renovirana kupatila(skroz) i postavljena nova ulazna vrata. Sasvim korektno, povecan je konfor. Pohvala za Rtanj

  5. #45
    Banned
    Datum registracije
    18.11.2009
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    85545953555
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    Da li moze neko da mi da kakav info za prethodnu sezonu kako mu je bilo u rtnju?
    Vidim da su postavili cene za 2012/2013 pa me zanima kakvo vam je iskustvo sa smestajem 1/6 - 1/10 gde je varijanta sa zajednickim kupatilom?
    Meni je u sustini bitno samo da ima tople vode, klopa da je ok (jer vidim da je poupansion upitanju) i naravno da nije hladno tokom noci.

    Hvala unapred.

  6. #46
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    @Mita

    Sto se tice grejanja, tu sigurno nece omanuti. Tople vode ima uvek,kolko znam. Poslednjih par sezona nisam koristio zajednicka kupatila ali mislim da nema razlike. Sto se tice tih grupnih soba, ima ih nekoliko ralicitih, u samom rtnju i novom delu..tako da zavisi sta ti upadne. Ako si u mogucnosti, svakako je bolje uzeti sobu sa kupatilom(renovirana su prosle sezone)

    Klopa je prilicno dobra racunajuci cene od proslih nekoliko sezona

    Cene za sez. 12/13 su procentualno dosta vise nego ranijih godina. Evro i cene jesu otisle gore, ali ne za 50% koliko je poskupeo smestaj

  7. #47
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Uh, poskupelo je dosta.

  8. #48
    Banned
    Datum registracije
    18.11.2009
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    85545953555
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od YIBLEX Pogledati poruku
    @Mita

    Sto se tice grejanja, tu sigurno nece omanuti. Tople vode ima uvek,kolko znam. Poslednjih par sezona nisam koristio zajednicka kupatila ali mislim da nema razlike. Sto se tice tih grupnih soba, ima ih nekoliko ralicitih, u samom rtnju i novom delu..tako da zavisi sta ti upadne. Ako si u mogucnosti, svakako je bolje uzeti sobu sa kupatilom(renovirana su prosle sezone)

    Klopa je prilicno dobra racunajuci cene od proslih nekoliko sezona

    Cene za sez. 12/13 su procentualno dosta vise nego ranijih godina. Evro i cene jesu otisle gore, ali ne za 50% koliko je poskupeo smestaj

    Realno sve je otislo gore....u svakom slucaju hvala za info

  9. #49
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nikolino Pogledati poruku
    Uh, poskupelo je dosta.
    Ne da je dosta nego ga bas preterase ...mislim da je 30% skuplje...a ponuda ista.

  10. #50
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Pitanje je koliko će još Rtanj da bude Rtanj kakav znamo. Iako nisam odsedao poslednje dve godine sam svraćao kad god sam išao do Kopaonika. Kažu da je Orion Telekom sada vlasnik Rtnja u nekom procentu i da oni vode glavnu priču.

    Ako je tako, čisto sumnjam da je Orion ušao u tu priču iz ljubavi, pre će biti da su u pitanju pare. Prošle godine je dograđen neki deo sa strane, a ovi iz Oriona su bahato parkirali svoje automobile na prilazu, odmah posle one rampe, tako da autobusi koji dovoze goste nisu mogli da se okrenu nego su do dole morali u rikverc. Već su počeli da se ponašaju kao bahate gazde...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •