Strana 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213
Rezultati 121 do 127 od 127

Tema: Rtanj?

  1. #121
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    jel postoji neka pešačka prečica od hotela prema centru, dole pored jezera...ili se mora ići okolo naokolo asfaltom ?

  2. #122
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Možeš sići od Rtnja do dna Malog Karamana pa dalje dole uz jezero do GSSa, tu izađeš na asfalt. Vremenski nema uštede u odnosu na okolo pošto gaziš kroz sneg...

  3. #123
    Member
    Datum registracije
    22.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan SLrace
    Godina
    37
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    Ja najcesce koristim upravo taj put, niz stazu, pored jezera pa pored kuce GSSa kada idem iz Rtnja do centra. Postoji jos jedna stazica, malo avanturistickija, koja verovatno skrati put jos vise, s'tim da cesto nije ociscena pa se mora malo gaziti i kroz dublji sneg. Spusti se do dna staze pa se ide desno prakticno malo uz stazu 8a gde na nekih otprilike 50m ima putic kroz sumu sa desne strane, ovaj put sa suprotne str u odnosu na prvu stazu koju smo naveli. Prelazi se neki mali mostic preko jednog od potoka, interesantno je, ako nieste prosli ovuda, nema zasto da se ne proba. E da izadje se malo pre vojske na glavni put

  4. #124
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    ogi86, kad se spustim do dna staze onda valjda idem levo pored ski lifta uz stazu 8a ?

  5. #125
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plecko Pogledati poruku
    ogi86, kad se spustim do dna staze onda valjda idem levo pored ski lifta uz stazu 8a ?
    Ma da, lako je, ne znam što toliko komplikujete. Odmah ispod ski-lifta vidi se potok i most preko potoka, pređeš preko mosta i dalje te staza dovede do puta kod vojske. Staza je uvek utabana, sigurno nisi prvi koji je tuda krenuo. Tuda je najkraće a i najlepše.

    Nevezano za ovo, sada sam video aktuelnu "interaktivnu" mapu ski-staza na Kopaoniku? http://www.skijalistasrbije.rs/mapakop.html Da li su ti ljudi ikad u životu videli neku ski-mapu? Nije upisan nijedan hotel, nema gde može da se ruča, da se popije kafa, gde je WC, upisane samo 3 vrha (Pančić, Suvo Rudište, i Gobelja, Karaman ne postoji) i staza Ledenice (što baš ona?)... Potpuno nepregledno. Plus što mapa ne može da se uveliča koliko bi trebalo. A najsmešnije je što je zovu "interaktivna".

    Ali važno je da su nacrtali svaki top za veštački sneg, do poslednjeg, i svaki reflektor na noćnoj stazi...

  6. #126
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    hvala za putiće i prečice...meni je ova mapa s infokop-a dosta preglednija
    http://www.infokop.net/myphpfiles/skiinfo/SkiMapa.jpg

  7. #127
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Boravio u predhodnih 5 dana u Rtnju pa cu dati poredjenje u odnosu na proslu sezonu(recenzija na str.11)

    Sredjene su te neke sitnice, zavrsni radovi pa se gubi osecaj da ste na gradilistu.

    To je glavna promena, ostalo je manje vise isto. Prokomentarisacu post od Decembra ove sezone koji sadrzi glavne zamerke

    @Lukasi
    1.očekivao sam puno više od hrane,nakon svih hvalospjeva koje sam pročitao.Prvu večer smo dobili bolničko/studentsku hranu.kasnije se malo popravilo ali uz sav odabir dobre i relativno povoljne hrane na kopu,drugi put klopamo doma i po vani
    2.Hotel pati od čudnih dječjih bolesti:sobe nemaju čaše,polica za kozmetiku u kupaonici ne postoji(na umivaoniku stoji kompletna kozmetika za četverokrevetnu sobu zajedno sa otvorenim sapunom),plahta na kojoj smo spavali je bila premala za nas krevet pa smo se ujutro budili na golom madracu.
    3.Sobe se ne čiste(bar da su flaše izbacili dok su čistili kupaonicu),kreveti ne pospremaju
    4.Sobe su nevjerojatno spartanske ali ok,to je stvar ukusa


    1.Hrana je u mom terminu i terminu u Januaru kada su bili moji drugari, bila savim korektna. Zavisi od ukusa naravno, ali mislim da ovo odgovara vecini gostiju. Mora se imati u vidu cena smestaja.

    2.Primedba na mestu i jos uvek stoji. Neko dobije case neko ne. Uglavnom, mozete ih uzeti na shanku Kamin sale. Mesto za kozmetiku ocigledno nedostaje,a minimalna je investicija.

    3.Kad vec postoje spremacice, nije dovoljno da ubace peskire i t.papir. Moraju da urade bar bazicno pospremanje. Nije da me ovo puno pogadja, ali je red.

    4. Slazem se da je moglo malo kreativnije, ali mi je veci problem zvucna izolacija. Za mene popodne nema dremke bez cepova

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •