Strana 11 od 13 PrvaPrva ... 910111213 PoslednjaPoslednja
Rezultati 101 do 110 od 127

Tema: Rtanj?

  1. #101
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sasacg Pogledati poruku
    Solden prethodne 2 godine sredinom februara i Ischgl ove godine kraj februara
    Kad sam rekao kada, mislio sam koliko ranije.

  2. #102
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Kad sam rekao kada, mislio sam koliko ranije.
    Ja to radim obično u oktobru, najkasnije do sredine novembra jer kasnije su sve dobre lokacije prebukirane.

  3. #103
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Upravo kako je jopopo rekao

  4. #104
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Mi treba da stignemo u nedelju u Rtanj pa ću javiti kakav je smeštaj,
    i kakav je smeštaj ?

  5. #105
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Odličan, sve je novo, četvorokrevetna soba je komotna. Još uvek majatori rade na nekim sitnicama ali sve je OK.

    U cel hotelu ima wifi, sobe imaju TV, postoji i lift i sl. Zajednički prostor je sada prijatniji pošto ima sofe i stolice umesto klupa. Trpezarija je sada uz Odžakliju koji je jedini ostao po starom. U rtnju sada ima SS prodajno mesto i prodavnica/trafika...

  6. #106
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Izbacili su neke slike na FB. Stvarno je extra sredjeno i ne moze da se prepozna ono sto je ranije bilo.

  7. #107
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    P { margin-bottom: 0.08in; } Rtanj - recenzija




    Boravili smo u Rtnju od 06-09.02.14. Evo jednog opisa, za one koje zanima kako sve to izgleda u odnosu na ranije,iz ugla onih koji su dolazili ranije.


    Evidentno da je sve to uradjeno jako brzo, sa objektivnim razlogom da se zaradi sto vise tj. da ne propadne sezona. U toj brzini je malo promasena koncepcija, ili je nije previse ni bilo. Hotel nije skroz dovrsen sto se moze videti u svim njegovim delovima. Pod u prizemlju nije premazan poslednjim slojem. Stepenice koje vode gore su cisto betonske bez gelendera..i po sobama se mogu uociti takvi tragovi(vire neke cevi, ponegde ispucali zidovi..)..Odredjeni radovi jos traju( da budem jasan: nema neke buke i nelagodnosti za goste). Ovo je stvar koja najmanje smeta, te stvari ce biti sredjene u realnom roku...


    Prelazim na sam smestaj i klopu. Imalu smo 4-krevetnu na drugom i 3 krevetnu na trecem spratu. U odnosu na poslo 'renoviranje' sobe su okrecene, ubacen je tv i novi kreveti sa novim dusecima. Steker I lampica iznad svakog kreveta. Znaci bazican smestaj, ormar sa par ofingera u hodniku i samo jedna natkasnica ispod tv-a...Fale case u Wc-u, i mesta da se okace peskiri....Kljuc je morao da se okrene dvaput da bi se zakljucalo. To su neke stvari koje treba ispraviti...U sobama fali mozda po neka slika ili neki drveni detalj, kako bi se od sterilog dobio neki adekvatniji ambijent. Soba na trecem spratu malo je bolja, najvise zbog veceg kupatila i prostranije kade sa staklenim vratima....


    Dobre stvari su prodajno mesto za ski pas i korner shop


    Polupansion savim korektan, svedski sto, izbor vise jela..mesa, salatata, napitaka...sto se mene tice, vrlo dobro u skladu sa cenom..


    Skijasnica


    Ovaj deo nikako nije u skladu sa novom koncepcijom Hotela Rtnja. Nalazi se u nekadasnjoj T sobi na prvom spratu, i ima ulaz sa zadnje strane. Boksevi I dalje oni stari, te se za 4 krevetnu sobu mora igrati tetris da bi se ubacila oprema..U donjem delu malo prokisnjava Itd...Mislim da se ovo mora srediti do sledece sezone. Postoji I lift u Hotelu, tako da ne morete stepenicama do skijasnice...


    Novi Rtanj u starom ruhu


    Tema o koj se najcesce raspravlja..da li novi Rtanj moze da ima onu dushu...
    Ne moze. Vraticu se na pricu o koncepciji, koja je po meni promasena. Os starog rtnja ostali su Kamin sala I Odzaklija. Recepcija I Lounge br se nalaze na mestu stare trpezarije i kujne. Trpezarija je sada pored Odzaklije i spojene su staklenim vratima(besmislen spoj). Renoviran I moderan WC je za svaku pohvalu. Nije mi jasno, zasto trpezarija I taj laundz prostor nisu uradjeniu nekom opustenom planinskom stilu. Nekako je totalno suprtno smeku koji je tu vladao.


    Mozda i vise od enterijera, na promenu atmosfere ce uticati struktura gostiju. Bez popusta za studente I bez stare ekipe, Rtanj ce definitvno promeniti fazon...Mozda ne skroz, ali misli da su stara vremena prosla...Dobra stvar je da je vecina stare ekipe koja je radila, jos uvek gore. I da ne zaboravim, dve veceri je bilo okupljanje uz gitaru.....






    Da zakljucim, kada sve bude dovrseno i nedostaci ispravljeni, bice to korektan smestaj na odlicnoj lokaciji. Ukoliko zadrze cene smestaja, kao i cene u baru i Odzakliji, onde ce to i dalje biti jedna od najpovoljnih varijanti za gore... U razgovoru sa ljudima koji su decenijama gore, ostaje zal za sansom da novi Rtanj ostane i dalje unikatan dom ne samo na Kopu nego i sire...

  8. #108
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Odlicna recenzija. Jos kad ubacis i realne slike a ne one od profi fotografa onda ce i recenzija da bude potpuna .

  9. #109
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    ta ti je dobra...objektivno, na slikama je uvek malo posoljeno...
    nazalost, napravio sam kiks sa GoPro, tako da sam umesto klipova napravio lose slike...nije zvaka za seljaka

    ako budem imao neke slike, okacicu ih, mada mi nije cilj neka negativna kampanja vec samo realan prikaz. nadam se da ce uprava te propuste i sama uvideti i resiti za sled sezonu.

  10. #110
    Member
    Datum registracije
    22.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan SLrace
    Godina
    37
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    Odlicna recenzija, evo i par slika(slicice sa pocetka januara)...
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •