Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Atomic High Noon

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    19.05.2009
    Poruke
    22

    Podrazumevano Atomic High Noon

    Treba mi misljenje iskusnijih o kvalitetu ovih skija.Spadam u grupu naprednih rekreativaca,preferiram voznju po uredjenim stazama,ali bih se rado ponekad odlucio i na voznju van staze.Visok sam 183cm i tezak 88kg.Gabariti ovih skija su:119-76-105.

  2. #2
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    43
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Ja vozim Blackeye iz iste serije, samo su malo sire (79mm u struku) i tvrdje od High Noon-a. Gabariti i skijasko znanje su nam po opisu slicni, meni je Blackeye legao ko budali samar; High Noon bi mogao biti malo premekan.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    19.05.2009
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Hvala Oggy na informacijama.Reci mi jos samo koliko si ti platio tvoje skije,cisto poredjenja radi,posto su ove High Noon na snizenju 17500din u Metrou,i mislim da je to jako povoljno.

  4. #4
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    43
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Na jednom sajtu u Njemackoj cije se ime ne pominje (a pocinje sa e, a zavrsava sa bay), izasle su me ukupno oko 230E. Na istom sajtu, dobro ocuvan par skija istog modela i iz iste godina je nekidan otisao za 170E. U Banjaluci se nova varijanta, Blackeye Ti (za koju kazu da je jos bolja od stare), prodaje za oko 260E bez vezova. Za High Noon nisam pratio.

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    19.05.2009
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Ok.Hvala Oggy.Pozz.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •