Rezultati 1 do 10 od 112

Tema: Breza 2009-2010

Hibridni pregled

  1. #1
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    I jos jedno pitanje, nadam se da nisam dosadan
    Da li onaj autobus koji ide iz Bg-a svaki dan staje isprad hotela Molika ili negde dole, i kako bi se eventualno mogao srediti prevoz do gore ako se ne penje autobus?
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  2. #2
    Super Member Pizzeria-Tina avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Brezovica- Kosovo- Srbija
    Godina
    52
    Poruke
    237

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Tadija_91 Pogledati poruku
    I jos jedno pitanje, nadam se da nisam dosadan
    Da li onaj autobus koji ide iz Bg-a svaki dan staje isprad hotela Molika ili negde dole, i kako bi se eventualno mogao srediti prevoz do gore ako se ne penje autobus?
    Naravno da nisi dosadan, razlog sto sam ja na forumu jeste da pomognem ljudima da dodju do nas i da naravno dobiju informacije o centru.
    Autobus saobraca svakoga dana, nedavno su ubacili neku novu liniju i putuju nocu (znam zasigurno da krecu u 3 posle ponoci iz Strpca, a nisam siguran kada krecu iz Beograda). Autobus staje ispred hotela Narcis i to je 9 km od ski centra (molike). mozda mogu da ti nadjem prevoz za tih 9 km ali nisam siguran kad stize bus. Ako je suvise rano onda se moras snekim dogovoriti dan ranije. Taxi sluzba ovde ne postoji, nazalost
    POzz
    Ko se snega krije bolje da ga nije

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    06.11.2009
    Godina
    37
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Sad sam zvao autobusku u Beogradu.

    Povratna karta je ~2100rsd i trenutno ima jedan bus dnevno koji vozi ali je u 16:45h umesto u 8:00h i trenutno ne znaju da li ce se nesto menjati po pitanju broja polazaka i vremena polaska.
    edit: zena sa autobuske stanice beograd mi je rekla da karta vazi do Brezovice na sta sam je ja pitao "Jel autobus ide gore na planinu?" a ona je potvrdila?
    Meni treba info za privatan smestaj na Brezi. Kome da se obratim za smestaj? Legao bi mi neki apartman
    Koliko kosta ski pass?

    Izmenio/la filips; 07.12.2009 u 09:34.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •