Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
pa ne, opet se tu radi o kulturi, nije bitno koliko ti je dubok ili plitak novcanik, bitno je sta te interesuje i pokrece. zato i spominjem no name firme, mogu se naci i na internetu, lako se prepozanju ne pretencijozne su .
Nisam siguran koliki je izbor tih marki ovde kod nas, jer na znam tačno na koje marke misliš? U smislu da ako ih nema ovde ta informacija verovatno neće biti od neke pomoći.

Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
jako ti je vazno da svoj ne tako veliki budzet ulozis u dobar vez i solidnu skiju za nekih 4-5 sezona, a ja ne vidim 18 napisanih stranica napisanih na tu temu.

a na sebe mozes navuci sta bilo, mislim ja, uvjek se moze utoplit za relativno male pare i da izgledas oke, tj da se ne uplasis za svoj vlastiti imidz (jedino je na Kopu to malo tesko postici).
Ne radi se ovde o meni, ja sam se opremio celokupnom opremom
Ne radi se ovde o meni, ja svu opremu imam. Dobar vez i dobru skiju (barem za moje potrebe), izdržaće sigurno 4-5 sezona. Krpice skromnih cena ali meni udobne i dovoljno kvalitetne. I apsolutno mi nije bitno kako me drugi doživljavaju na stazi i koju značku nosim.

Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
a nemoras da nabavljas freeski opremu da bi se osjecao slobodnim skijasem (jer i to je vecinom poziranje i imidz) )
Pa zar takav utisak ostavljam? Da hoću da nabacim ranac, debele skije i ostalu freeski opremu da bih krstario stazama Kopaonika? Au sapo...
Hteo sam da kažem da me je priča vas offpiste skijaša upravo na ovom forumu zainteresovala da imam želju da počnem sa redovnim offpiste skijanjem svake sezone. I u skladu sa time kao neko ko je isključivo onpiste skijaš naravno da imam pregršt pitanja, a da nisu vezana za izgled na stazi. Al ajde dobro...

Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
i ja sam skijas koji nece nista da zna o ostrenju kantne i nemoram da znam nista o naj novijoj tehnologiji veza, ali volim da procitam o novinama sto se samog skijanja i materijala tice. i prije svega fokusiram se na ono sto je bitno za moju bezbjednost i funckijonalnost da bi uzivao u samom skijanju, a odjeca dolazi ipak na neko trece ili cetvrto mjesto po tom pitanju.
Naveo sam te stvari samo kao primer da ljudi uopšteno nemaju preteranu tendenciju da se udubljuju. A naravno da je svakome od nas fokus interesovanja različit.