Strana 26 od 37 PrvaPrva ... 16242526272836 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 251 do 260 od 365

Tema: Servis skija

  1. #251
    Member
    Datum registracije
    03.01.2015
    Skije / Bord
    NORDICA NRGY 80
    Godina
    39
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Imaju radnju gore, odnesi na reklamaciju.

  2. #252
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Ma znam,ali nemam ni fiskalni kod sebe,ne mogu da se raspravljam...samo sam hteo da podelim sa ljudima. Definitivno BS ne radi dobar posao


  3. #253
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Ja vec nekoliko godina nosim u Salto, oni ubijaju kako dobro rade. Prvo sto ostrinu vracaju u fabricko stanje, drugo sto ne skidaju puno, posle 3ceg ostrenja ja sam jos uvek imao fabricku strukturu na bazi. Nego sad imam nedoumicu dal nositi skiju u taj novi servis na Adi ili u stari na BBrdu.

  4. #254
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    Koliko sam ja shvatio, svejedno je.

  5. #255
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    857

    Podrazumevano

    Ovako izgleda kad te drustvo voli. Osnezavanje rental i moje muchne skije #DSR
    https://youtu.be/HBGOxBmFYvg

  6. #256
    Senior Member
    Datum registracije
    10.03.2008
    Skije / Bord
    Head i.Race/Rossignol Soul 7 HD
    Godina
    40
    Poruke
    140

    Podrazumevano

    Kakva su vam misljenja u vezi konzerviranja skija van sezone? Meni stoje u podrumu tokom leta i jednom sam konzervirao, ali nisam primetio neku razliku. Obicno tokom leta malo korodiraju po ivicama, prvi servis sve to skine i to je to. Ne znam da li ima neki benefit konzervacija koji ja ne vidim?

  7. #257
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Ja prebrišem skije krpom i peglom nanesem vosak na podlogu, posle hlađenja voska ne skidam višak.. Tako se podloga štiti a i rubovi po malo (barem sa donje strane) pošto ostane vosak preko njih...

    Bilo je već diskusija po forumu a vezano za kraj sezone. Mislim da je najbolje da se skije odnesu u servis i uradi kompletan servis i to je to.

    Ja lično ne nosim u servis pošto ukupno u "skijašnici" imamo osam pari skija pa me mrzi da nosim skije u servis / iz servisa. Ovako svako svoje skije u toku sezone ostavi preko noći u servis kada im treba pa ne moram ja da teglim

    P.S.
    Ja sam prošle nedelje posle poslednjeg dana skijanja "konzervirao" sve skije i ostavio da leže do sledeće sezone.

  8. #258
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Ja licno konzerviram svoje skije. S obzirom da sam zbog rupture ahilove tetive i drugih povreda,preskocio 2 sezone,prethodno konzervirane skije,koje su stajale u podrumu,nisu korodirale uopste..Tako da sa moje strane jedan plus za konzervaciju,bilo servisu ili sopstvenoj reziji...


  9. #259
    Senior Member
    Datum registracije
    10.03.2008
    Skije / Bord
    Head i.Race/Rossignol Soul 7 HD
    Godina
    40
    Poruke
    140

    Podrazumevano

    Meni i sa konzerviranjem i bez uvek malo korodira. Deluje mi da je preventive bolje konzervirati, ali nisam bas ubedjen da ima ikakve razlike sem psiholoske.

  10. #260
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Kada kupiš nove skije, da li je za prvi izlazak na sneg potrebno odraditi neku pripremu?
    100% sam siguran da sam to već pitao, nisam siguran za odgovor, a ne mogu sada da nađem poruku :(

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •