Strana 13 od 46 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 454

Tema: Na vrhu Brezovice (slike)

  1. #121
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Denise brate slike su extra,a sto se skijanja tice jedva cekam a vala sto se zalivanja ili ti nalivanja tice i to jedva cekam.Samo mi molim te napisi sta mi da ponesemo od alkohola i da li smemo od okupatora da to i prikazujemo!Za sve vas tramo jedan pozdrav u moje i u ime SKI MANIJAKA,pa se vidimo 05.03 i nedajte da se istopi sneg do tada!

  2. #122
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vujche
    Ovo me malo(sta malo,puno) zainteresiralo,cak sta vise,smatram velikim izazovom.
    Vujche majstore ako si zainteresovan javi mi da ti ostavim jedno mesto!Pozdrav,POP

  3. #123
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Pozdrav za Denisa i sve Brezovcane. Bio sam na Brezovici gavno 95-96 godine i tada jos nisam znao da skijam u medjuvremenu sam naucio i vidim da su ovi moji SKI MANIJACI spremni da dodju pa me zanima kakva je konfiguracija staza posto sam ja rekreativac, ima li tu sta za mene rekreativca.Ako je neko skijao na Kopaoniku meni recimo odgovara Pancic, Karaman i tako neke u rangu te 2 staze.Mnogo bi mi pomogle informacije te vrste.Da ne bude ja dosao a ono staze BORBA ZA ZIVOT.Mislim da me razumete sta me zanima.Jos jednom veliki pozdrav

  4. #124
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano Staze na Brezovici

    Sto se rekreativaca tice postoji idealna staza za vas, a to je cuvena staza
    "Lavlja Vrata". Tako je nazvana po jednom delu koji je jako strm, ali to je otprilike nekih stotinjak metara a ostatak (vise od 2 km) je idealan za rekreativce. E sad, ako ti je taj strm deo problem, ti lepo stavis skije na rame, sednes na dupe i za desetak sekundi si na dnu i onda opet nastavljas sa uzivanjem.
    Ima i staza koje su "borba za zivot" ali tamo ce Ski Manijaci i mi "domoroci"!!!
    VOZDRA

  5. #125
    ima li ko jaci
    Datum registracije
    25.12.2005
    Godina
    42
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Vidis Symone, ja sam uvek bio u fazonu da nema te staze niz koju ne mogu da se spustim!
    Pritom, nisam neki ludacki skijas ali uvek postoji ona varijanta da se spustis na ovaj ili onaj nacin.
    U svakom slucaju, mislim da treba posetiti famoznu Brezovicu
    "pas koji laje nije dobro skuvan"

  6. #126
    Super Member vujche avatar
    Datum registracije
    02.02.2006
    Skije / Bord
    Rossignol 8S
    Poruke
    256

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Vujche majstore ako si zainteresovan javi mi da ti ostavim jedno mesto!Pozdrav,POP
    Ostavljaj ko boga te molim,imam 7 dana godisnjeg kojeg moram iskoristit do 15.03.Kako sam za Francusku zakasnio ovo mi doslo ko budali samar.

  7. #127
    Junior Member Lord of Sircha avatar
    Datum registracije
    27.09.2005
    Lokacija
    Sircha
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    kako moze da se isplanira jedno sedam dana na brezovici prevoz smestaj itd ima li neka agencija?
    Lord of Sircha

  8. #128
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Brezovcani, sta se desava sa stazom koja se, ako se ne varam, zove "Crvena karpa"? Radi ili ne radi? to je sjajna staza, ali su tu zicu retko kad pustali. Posto je najvisa, valjda su je cuvali za kraj sezone, kada se nize otopi sneg.

  9. #129
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    43
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Ja sam sa nekom ekipom mislio odvaliti jos jedno 7 dana na planini krajem februara/pocetkom marta, prvo sam mislio Jahorinu ali tamo sam bio gomilu puta pa me ova varijanta sa Brezovicom pocinje da privlaci Posto kao i uvijek nismo nesto pretjerano dobri sa parama, varijanta privatnog smjestaja je naprimamljivija, zna li ko kako se krecu cijene i mogu li se negdje naci brojevi telefona?

  10. #130
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano Info

    Zicara "Crvena karpa" nije u funkciji ali se sa starog dvoseda moze otici na "tepsiju" sto je najstrmiji i najbolji deo te staze.

    Sto se smestaja na Brezovici tice, javite mi se na PP i dacu vam broj telefona osobe koja moze najbolje da vas uputi u sve na planini jer je 24 h na planini i zna skoro sve sto bi vas interesovalo, a to je clan "Pizzeria TINA".

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •