Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 44

Tema: Bansko bruka u februaru

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    25.02.2009
    Poruke
    2

    Podrazumevano Bansko bruka u februaru

    Pisem vam iz Banskog.
    Razocaran i ljut. Daleko od toga da je ovde lose, naprotiv - prvi put sam i mnogo mi se svidja.
    Mnogo, mnogo sam ljut, prvo na sebe a potom i na agenciju u kojoj sam posteno uplatio aranzman. Niko mi ni u jednom trenutku nije rekao da u februaru nece raditi 3 najposecenija ski lifta i 2 najbolje staze na planini - Todorka i Tomba.
    Ljut sam i na sebe sto ni u jednom trenutku ni na jednom sajtu nisam video da se ceo februar te staze zatvaraju i pripremaju za FIS ski Worl Cup!?? A toliko sam foruma procesljao da bi video kako je ovde...
    Ljut sam i na Bugare sto u ovom periodu zbog desetkovane liste staza koje rade, nisu barem smanjili cenu sa 150 na 100 eur

    Nemam reci.

    Jedino mi ostaje da svima vama skrenem paznju (sad sam saznao)da se Bansko uvrstilo u internacionalni kalendar takmicenja i da ce se svake godine ovako nesto desavati. Ljudi, dobro obratite paznju na ovaj detalj, jer verujte, zimovanje u Banskom bez ovih staza je ravno skijanju u nekom osrednjem ski centru.

    Pozdrav :-(

  2. #2
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    u pravu je Andra, čak i četvorosed koji vodi na sam vrh planine je radio samo do pola. odatle veslanje do staze. do vrha vuče samo tanjir i sidro. trosed takodje ne radi. sreća je da postoje kombinacije sa stazama jer se dosta ukrštaju, ali brateee... iskusnijem skijašu/borderu dva dana je dovoljno da savlada sve. posle pola jedan već su guzve ma stazama, ali moze da se tera opusteno jos sat vremena. posle toga vladaju hupseri.
    potpuno razumem Andru i sve sto je rekao je istina. ja sam preko banskoski.com znao da je staza 9 zatvorena ali na sajtu nije pisalo da je četvorosed koji vodi do vrha radi samo do medjustanice. i na sajtu jos piše Slopes: all open. tek kada kliknete na details vidi se zabrana skijanja na nekim stazama.
    poz
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Bilo je zatvoreno i prosle godine krajem februra.
    Jedino sto je radio cetvorosed do vrha, ja sam skijao mahom od vrha do medju stanice.
    Sve u svemu nista posebno, vredi jednom otici, a onda Franaca i Alpi...

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    14.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Generalno je bitno da se dobije prava informacija od pravih agencija.Ove pilicarske naravno da nece reci nista samo da bi prodale aranzman.

  5. #5
    bgavra989
    Guest

    Podrazumevano

    Ima li neko informaciju da li ce raditi sve zice i staze u tom terminu ove sezone?

  6. #6
    Member shaolin_master avatar
    Datum registracije
    11.09.2007
    Godina
    44
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Trebalo bi da rade, u tom terminu su zimske olimpijske igre. Proveravao sam takmicenja u Banskom ove sezone i zadnje nedelje februara nema nista. Pogledajte na Fis-ovom sajtu takmicenja ove sezone da ne bi otisli kada je sve podredjeno takmicarima.

  7. #7
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    mislim da je takmicenje pocetkom marta,ali proshle godine sam bio krajem februara i gornji deo tombe nisu uopshte sredjivali,ne znam u cemu je bila fora,valjda da se nakupi zneg
    ski rules


  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    17.11.2009
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Jel zna neko mozda kakva je situacija krajem januara-pocetkom februara ili neki link na kojem bi se mogao informisati ?
    hvala.

  9. #9
    Member shaolin_master avatar
    Datum registracije
    11.09.2007
    Godina
    44
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    @ paranoya
    Na kakvu situaciju misli u januaru - februaru konkretno?
    @ ski dude
    Krajem februara sam bio i ja a staze su cuvali sa svetski kup zene spust koji je bio bas u nedelji kada sam i ja bio ali nisam uspeo da nahvatam Tinu Maze bar za slikanje

  10. #10
    Senior Member wetmila avatar
    Datum registracije
    15.09.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fisher
    Godina
    56
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    Za malo vise novca idi na severozapad. Drug sa kojim skijam godinama (preko dvadeset, a poznajemo se preko trideset), je bio zimus, pocetkom februara u Banskom i nije se naskijao (prica sa pocetka). Kada smo nedelju dana kasnije otisli opet u Austriju, rekao mi je da mu sledeci put lupim samar, ako kaze da ce u Bansko na skijanje.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •