Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Rezultati 51 do 55 od 55

Tema: kojim putem u Val Gardenu?

  1. #51
    Senior Member Attention avatar
    Datum registracije
    15.12.2009
    Lokacija
    Niksic, Montenegro
    Skije / Bord
    Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Godina
    39
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    ja sam do 7og

    e super posto smo 6 dana tamo tako da onda uzimamo jednu. great

  2. #52
    traveller
    Datum registracije
    28.03.2008
    Godina
    47
    Poruke
    70

    Podrazumevano

    ..jos pitas sta ima covek protiv crnogoraca?! pa i Wlad i ja ti kazemo NE preko Nassfeld-a, ne vredi, zapeo tuda.. kao kad Haso dodje u Dukat i kaze konobaru da mu nesto preporuci, ovaj redja jela pola sata i na kraju Haso kaze; ipak ti Jarane donesi 10 cevapa Salu na stranu, duzina je ista ali preko Lienza je sjajan sirok i ravan put, gotovo kao autoput, bez guzve i krivina, komotno mozes voziti i 100 km/h na velikom delu puta. Sa druge strane, nakon Kötschach-Mauthen-a su ozbiljne krivine i ne moze se voziti brze od 50 km/h, tako da ti tom deonicom treba sigurno pola sata vise i zaista ne vidim ni jedan jedini razlog zasto bi isao tuda. U svakom slucaju, manje je bitno kojim ces putem, bitno da te vreme i zdravlje posluze

  3. #53
    Junior Member
    Datum registracije
    12.04.2012
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Ako ne smetam zeleo bih i ja da se ukljucim u temu,
    Obzirom da sam pomenutim rutama do Gardene vec vozio hteo bih ovog puta da se zabodem kroz srce Dolomita. Obzirom da nocim u Kranjskoj Gori razmisljam o ruti : Kranjska Gora - Tarvisio - Tolmezzo - Cortina - Selva. Put od Cortine do Selve sam prosao par puta iz tog razloga imam ambiciju da doveslam kroz Dolomite jer je voznja kroz taj krajolik veoma impresivna. Da li neko ima iskustva vezana za pomenutu rutu i ima li smisla razmisljati o njoj obzirom na kolicinu snega koja je trenutno u Dolomitima?

    Hvala

  4. #54
    Senior Member Attention avatar
    Datum registracije
    15.12.2009
    Lokacija
    Niksic, Montenegro
    Skije / Bord
    Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Godina
    39
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    na ovo sam mislio...znam za te krivine


  5. #55
    Member Extreme avatar
    Datum registracije
    03.12.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    59
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Taj put je sasvim ok. Ima samo jedan pik koji je savladiv bez poteškoća. Ne znam kako je u slučaju kad sneg napada prethodnog dana tj. da li odma čiste, al inače je ruta sasvim u redu. Ja sam se njom vraćao pre mesec dana iz Lienza, a do tamo sam išao preko Mautena pa onda skretanje na desno. E to je druga priča, mnogo "S" krivina i nezgodnih nagiba. Nije za preporučiti.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •