Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 55

Tema: kojim putem u Val Gardenu?

  1. #21
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Symon Pogledati poruku
    Uuuuuu od ovolikih "cevapa" ogladneh, odoh na cevape a ko svrati u Sabac zna se...
    Pazi sada cevapi gde su najbolji ? Reci ce nam Skiman posle puta.

  2. #22
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Vidim da raste kod sportasa adrenalin pa se svi okrenuli na cevape mesto na skije

  3. #23
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Čevapi? Ko kaže čevapi? Toga u Alta Badii nema...šteta, velika šteta, pošto u subotu idem tamo, tek toliko da znate, da me neće biti neko vreme

  4. #24
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    He, he, he....a danas malo na noćno skijanje, tek toliko da zante, kod nas punom snagom rade umetni sneg......a poslije na ćevape u lepinji do Džeme....
    Priložene slike Priložene slike

  5. #25
    pperic
    Guest

    Podrazumevano

    u kako se braća međusobno brane. nisam očekivao tolku frku zbog mog posta, al sad mi je još draže što sma se logirao na ovaj forum da vas malo isprovociram. skiman vidim da te stvarno dirnulo to kaj sam napisao.

  6. #26
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Periću to možeš samo zamislit.....
    Izmenio/la skiman; 19.02.2009 u 14:58.

  7. #27
    Member 2d2f avatar
    Datum registracije
    23.08.2005
    Poruke
    69

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pperic Pogledati poruku
    u kako se braća međusobno brane. nisam očekivao tolku frku zbog mog posta, al sad mi je još draže što sma se logirao na ovaj forum da vas malo isprovociram. skiman vidim da te stvarno dirnulo to kaj sam napisao.
    bash smo se potresli
    "Nekom Drina tece desno, nekom Drina lijevo tece
    ma sve da tece u dubinu na dve pole svet da sece,
    znam tajni gaz, moje lane, most se pruzi gde ja stanem..."

  8. #28
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pperic Pogledati poruku
    u kako se braća međusobno brane. nisam očekivao tolku frku zbog mog posta, al sad mi je još draže što sma se logirao na ovaj forum da vas malo isprovociram. skiman vidim da te stvarno dirnulo to kaj sam napisao.
    Citirati Originalno postavljeno od hehehe Pogledati poruku
    skiman, ako te put nanese u kg... ja plaćam ćevape. pperic, isto važi i za tebe...

    Citirati Originalno postavljeno od Symon Pogledati poruku
    Uuuuuu od ovolikih "cevapa" ogladneh, odoh na cevape a ko svrati u Sabac zna se...

    Pa i meni bi bilo veoma drago da me posle prvog posta na nekom forumu neki "brat po materi" pozove na ćevape... E sad, ako ti ne kaniš dolaziti u kg ili u ša, to je druga stvar... ja sam u zg baš slatko jeo i ćevape i puricu pod mlincima i pio vino i svašta još nešto... pa ti vidi... Mislim, kako 'oćeš...
    Izmenio/la hehehe; 20.02.2009 u 08:36.

  9. #29
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano

    Vidim da se tema prosirila :-). Ja sam se tek sad registrovao ovde,pa sam zakasnio da Jovickom "otkrijem tajnu " kojim putem do Val Gardene. Skiman je to uradio veoma dobro. Ja sam isao preko Bruneka na Bolzano.(preko Austrije kroz tunel karavanke usao )Stigao sam za 9h. Bilo nas je tri porodice i jedna porodica je isla preko Cortine....Kazu da takve krivine nisu videli u zivotu.Posle kad smo isli na Sella rondu videli smo taj put. Sedimo na zicari i gledamo dole serpentine,izgledaju kao kad pertlu savijes bezbroj puta.
    Skiman je sve lepo rekaoi za skijaliste. Alpe di siuse su za pocetnika,stim sto ima crvenu stazu kojom se ulazi na skijaliste.Taj dan koji smo tu proveli,smatramo ga izgubljenim-skoro :-))
    Obisli smo sva skijalista u blizini, i zakljucak je da je Seceda najbolja,ali nam je ona bila najbliza,a mi smo trazili preko leba pogacu i sve isli na neka druga. Sella ronda je "turizam" kako kazu stanovnici Ortisei-a. Previse se vozis na zici,a malo skijas.Treba to obici naravno.
    Voleo bih neki utisak od Jovickog,jel se javljao kad je dosao,da ukrstimo misljenja. :-) .
    Skiman je koliko sam razumeo iz SLO? Ja svake godine idem na par dana u SLO skijalista. Ove godine -Rogla
    Napisao sam neka svoja zapazanja i utiske sa Rogle,jesi procitao? Na ovom sajtu pod SKI Reportaze Rogla,Slovenija.
    Napisao sam i o Val Gardeni, na istom mestu,pa me zanima, da li su i tvoji utisci slicni?
    U Sloveniji sam obisao Kranjsku Goru, Pohorje, Roglu,bio na Pokljuki....
    @ skiman -ps: iz kog k=grada si ti?

  10. #30
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Pa iz okoline Maribora(tačnije Ruše ili Selnica ob Dravi-da ti bude lakše odmah izpod skijališta Areh). Ma sve sam pročitao, jes da mi je i Rogla blizu ali mi nije bogznašta, radije skijam na MB Pohorju odnosno Arehu, još više na Kopama (Kaštivnik), al mi je lepo i u Ribnici na Pohorju, koja se jako razvija u skijaškom pogledu. Val Gardena? Ma OK (volim Sasslong), al ja više volim Arabbu i Gran Risu u La Villi, ne preferiram skijališta koja su uz Sella Rondu zbog gužvi, tako da uvek nešto nađem uz te staze. Idem sutra tamo da proverim iz prve ruke...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •