Strana 54 od 205 PrvaPrva ... 444525354555664104154 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 531 do 540 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #531
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    @HEROES: pogrešan ti je stav, ovo je forum, ljudi iznose mišljenje, ako se ne slažu sa tvojim ne znači da su neznalice i/ili nisu skijaši..

    Hint: postojao je ovaj forum i pre mesec i po kada si se ti učlanio, ima ovde i starijih komentara a bogami i članova....

  2. #532
    Member Kljaja avatar
    Datum registracije
    12.09.2011
    Godina
    36
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    @wlad slazem se sa tobom

  3. #533
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    [QUOTE=macak011;62900]

    @nemijazz: mislis da dobijam bar poludnevni za ovo??

    Koliko se peglas macak, ne pristaj na manje od sezonskog.

    Nego usijaste temu bespotrebmim prepucavanjima i podacima lične prirode koji ni vama nisu bitni a kamoli drugima.
    Jel bio danas neko gore, ima li slika, utisaka svežih...?

  4. #534
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    ja vala pucam na onaj besplatni skipasss..

    E, imam i ja jednu zamerku na Tornik - u principu na sva skijalista u Srbiji. To je bezbednost samih skijasa. Naime, redari bi trebalo da postoje na stazi i da indijance (kamikaze, ludake, kako god) upozoravaju na skijaska pravila na skijalistu i na njihove obaveze i da ih posle upozorenja kaznjavaju, rigorozno.

    Mislim da i tamo gde ima redara, svoj posao ne rade na pravi nacin ili ih nema uopste, pa ni na Torniku. Mozda je ovo vise zamerka samom SS jer mahom zaposljavaju kurtu i murtu, rodbinu, itd...

  5. #535
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    @ HEROES: voleo bih da pročitam o skijanju u to vreme na Torniku, 82-83.

    Ja tad nisam ni skijao.

  6. #536
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Ovo je skijaski forum,gde bi pre svega ljudi trebalo,bar da se malo razumeju u skijanje da bi pisali,mozda sam registrovan pre mesec dana,ali imam znatno veci skijaski staz od vecine ovde,uostalom kada sam registrovan,nije ni malo vazno.Samo kada citam komentare o stazama i ski centrima,ljudi koji na pr. na Tornik ponesu "kliska",a ovde daju svoje ocene o skijalistu,malo je smesno.

  7. #537
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    @HEROES: i dalje omalovažavaš druge članove foruma..

    @Symon: više o istoriji skijanja na Zlatiboru imaš na ovom sajtu na http://staro.skijanje.rs/Oko_Skijanj...r_istorija.htm između ostalog zanimljivog u tekstu možeš videti na dnu i tehničke karakteristike prvih žičara na Torniku.. Montirane su '85 i '86 godine tako da o skijanju '82 i '83 na uređenom skijalištu nema priče - možda je reč o turnom skijanju

  8. #538
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    @wlad: Hvala...

  9. #539
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Ja sam Joca iz Novog Sada,i hteo bih da iznesem par mojih zapazanja sa Tornika.Bio sam za vikend gore sa mojom porodicom i drustvom,put do cenra je blagi uzas,toliko snega na putu(najmanje 5cm),nikada nisam video, ni na Fruskoj Gori.Na samom ulazu,gde je rampa za parking,uspon uzas,mnogi se zaglavjuju,proklizavaju po nenormalnim uslovima za planinu u Januaru,sneg koji je vec skoro 10 cm ozbiljno ometa goste,moj prijatelj se jedva izvukao i ako ima BMW X 5.Na samom parkingu ogromna guzva,nije mi jasno kako oko 1000 vozila ne moze da stane na parking koji ima 500 mesta,jos jedna greska u organizaciji.Na samom skijalistu veoma mnogo skijasa,pa mi nisu jasni hupseri koji se pojave na stazi oko 12 sati,cak na pojedinim mestima na skijalistu ima i leda!!!!!.Sestosed uzasno spor,a mozete misliti kada je -10 i vi sa decom na planini kako je hladno.Samo staze nisu zahtevne pa cak ni za mene koji sam dobar skijas(imam 7 dana skijanja),a moja supruga i deca mogu bez problema da se izbore sa lose pripremljenim stazama(zbog hupsera oko 12 sati),i ako su na skije stali pre neki dan,dok moj prijatelj (vozi x 5),koji je vrhunski skijas(skija od prosle godine) se bukvalno poigravao sa lose pripremljenim stazama(zbog hupsera oko 12 sati).Negde oko 15 casova toliko je bilo hladno da smo ja i moja porodica i prijatelji,hteli da rezignirano napustimo skijaliste.Samo da pomenem da sam izgubio rukavicu na sestosedu,i kada sam pitao zaposlenog na skijalistu da mi je pronadje,on mi je odgovorio,da je u nemogucnosti to da uradi zbog mecave,zamislite,kakav ne profesionalizam!!!Nije mi na kraju jasno zasto ne zatvore celo skijaliste oko podne,i tabacima ne prodju nekoliko puta(zbog hupsera oko 12 sati).Na kraju jos da dodam,da i pored ocajnog prilaznog puta,ocajno pripremljenih staza(zbog hupsera oko 12 sati),neljubaznog osoblja,loseg parkinga,loseg vremena i lakih staza,velikih guzvi,ipak Tornik je fantasticno skijaliste.

  10. #540
    Junior Member janusski avatar
    Datum registracije
    08.12.2009
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    I meni je bilo hladno u subotu.
    Ondak sam metio kapu na glavu i više mi nije bilo hladno.
    pozz

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •