Tornik, ljudi, o Torniku se pise! Otvorite temu "flase na planini"!
Nego, ja uopste nisam iznenadjen naplatom parkinga. Mislio sam da ce i prosle godine naplacivati. Kad sam video rulju na parkingu i ciku koji prilazi mojim kolima, mislio sam da ce da me rebne, medjutim, samo me je usmerio kako da parkiram. Kad bi to bila neka normalna cena (visine nekog baksisa za ljude koji pomazu parkiranju), pa ok, nego poznavajuci srpsku neumerenost, znam da ce to da nam legne k'o samar. Ali tako to ide "hrani pasce, da te bolje ujede". Kad je skijaliste pocelo da radi, dosao sam da dam koji dinar za skipass, ne zato sto sam zeljan servisiranja skija i povreda na kamenju, vec kao etuzijasta, da pomognem ozivljavanju Zlatibora kao skijalista i sa sobom sam uvek vodio jos nekoliko ljudi. (ski pass i servis su me kostali 100 din manje od ski pass-a na Kopaoniku)
Slicno ce biti i sa Divcibarama, samo da bace 2 prokolice "tucanika" na prilazni put i parking. I tu su ljudi primorani da dolaze kolima.
Izgleda da u Srbiji najbolje saradjujemo sa preduzecima koja propadaju, pa ne znam da li bi i ovima trebalo da pomognemo da propadnu, ne bi li mogli da skijamo bez haraca.