Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 51

Tema: Iver - Tara - M.Gora

  1. #31
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Lijepo za čuti... Mnogo zanimljivih i raznolikih sadržaja u tom mjestu.

  2. #32

    Podrazumevano

    Pogled sa Ivera.

    Klik na fotografiju za interaktivnu verziju.



  3. #33

    Podrazumevano

    Jos dve fotografije.

    Klik na fotke za interaktvni pogled.




  4. #34
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Sklopljen je Ugovor izmedju JP Skijalista Srbije i Skijalista IVER - Mokra Gora o ustupanju dvosede zicare Suncana dolina sa Kopaonika. Zicara bi trebalo da je vec prenesena na Iver i ocekuje se njena montaza.

    Javite se ako imate informacije sa terena...

  5. #35

    Podrazumevano

    Lepa vest.
    Malo mi je čudno zašto se svi radovi izvode neposredno pred sezonu.
    Ide jesen, lošije vreme itd... Zar nije bolje da se takvi radovi planiraju za proleće - leto.

  6. #36
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Dvose Suncana dolina prenesen sa Kopaonika jos uvek nije postavljen na novu lokaciju na Mokroj gori - Iveru? Zna li neko neke detalje o tome? U cemu je problem?

  7. #37
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Jel' neko mozda "privirivao" na ove staze, kakvo je stanje?
    Hvala

  8. #38
    Member Burli avatar
    Datum registracije
    18.01.2012
    Lokacija
    Rogatica
    Godina
    47
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Bio sam danas na Iveru i nisam se naskijao! Ukupno 3 staze(crvena i crna) i stvarno zahtjevaju i znanje i kondiciju. S' obzirom na minuse koji vladaju staze su zategnute sa dosta ledenih ploča. Skijaša nema puno, izuzev par ski škola sa djecom od 5-6 do 13-ak godina. Djeca super skijaju, imaju odlične instruktore pa na neki način stvaraju komplekse meni i sličnima... :-)
    Cijena poludnevnog ski pasa(od 12 do 16h) je 500 dinara a iznajmljivanje skija i štapova isto toliko. Put je dobro očišćen, sa zimskim gumama se izlazi bez problema iako je put vrlo uzak pa je potrebna dodatna opreznost.
    Najveći minus je lift tj. sidro na koje sam ja prvi put se prikačio i više sam se umarao penjući se nego spuštajuči, vjerovatno ne znajući kako se pravilno koristi... :-(

    P.S. U Drvengradu obavezno probati sve vrste domaćih rakija i podvarak sa mesom!!!

  9. #39
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    'Ajde ako je neko u blizini neka malo "priviri" i fotka kakvo je stanje i planovi...
    'Fala
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  10. #40
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Burli Pogledati poruku
    Bio sam danas na Iveru i nisam se naskijao! Ukupno 3 staze(crvena i crna) i stvarno zahtjevaju i znanje i kondiciju. S' obzirom na minuse koji vladaju staze su zategnute sa dosta ledenih ploča. Skijaša nema puno, izuzev par ski škola sa djecom od 5-6 do 13-ak godina. Djeca super skijaju, imaju odlične instruktore pa na neki način stvaraju komplekse meni i sličnima... :-)
    Cijena poludnevnog ski pasa(od 12 do 16h) je 500 dinara a iznajmljivanje skija i štapova isto toliko. Put je dobro očišćen, sa zimskim gumama se izlazi bez problema iako je put vrlo uzak pa je potrebna dodatna opreznost.
    Najveći minus je lift tj. sidro na koje sam ja prvi put se prikačio i više sam se umarao penjući se nego spuštajuči, vjerovatno ne znajući kako se pravilno koristi... :-(

    P.S. U Drvengradu obavezno probati sve vrste domaćih rakija i podvarak sa mesom!!!
    Cuj, tamo tako ozbiljne staze? Ja konto neka livadica, nako nesto usput. Nisam ocekiv'o. Pa to zvuci
    Mmm, dobra rakija..i podvarak...
    Ps
    Ma ja bi tako rado prob'o Moniku Beluci!!! ovih dan je i ona na Mokroj Gori, samo ne vjerujem da je u slobodnoj prodaji.
    Izmenio/la Sapa; 17.01.2013 u 23:41.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •