Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 51

Tema: Iver - Tara - M.Gora

  1. #41
    Junior Member
    Datum registracije
    08.02.2012
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Je l' bio neko tamo u poslednjih 10ak dana? Razimsljam da odem za ovaj vikend pa me zanima da li ima snega s obzirom na vreme.

  2. #42
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Ima li iko slike od ove sezone, ako je uopste i bilo skijanja ?

  3. #43
    Member
    Datum registracije
    27.09.2013
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    Mnoga domaca takmicenja u skijanju se odrzavaju na ovoj stazi, pa potrazi malo po Youtube-u

  4. #44
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    OK . mislio sam jeli ko od forumasa bio na skijanju. smjestaj,cijene...

  5. #45
    Junior Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    50
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Ima li neko informacije o stanju na Iveru?

  6. #46
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Recepcija hotela Mecavnik 031800686.
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  7. #47
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Info:
    Ski pass ....1000,00 din
    Staze....... vestakom osposobljene, mada danas kisa promice (kod Drven Grada snega i NEMA u opste).
    Izvor informacija....ljubazna i POSTENA recepcionarka na Mecavniku.
    Sve u svemu, dok ne bude "pravog" snega ja ne bih trosio vreme na ovu destinaciju za SKIJANJE.
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  8. #48
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

    Podrazumevano

    Sinoc sam se vratio odozgo. Vodio sam klince na trke. Vozilo se samo na prvoj stazi ostale nisu bile sredjene. Kombinacija prirodnog i vestackog snega.Polupansion u Mecavniku 30eura,kafa 90,sokovi 160,pivo veliko toceno 200 dinara. Ski pas bio gratis.Meni licno predivno i za skijanje i za odmor.

  9. #49
    Member
    Datum registracije
    05.01.2009
    Godina
    47
    Poruke
    46

    Podrazumevano Ponovo na Iveru

    Zadnji put sam bio na Iveru pre 6-7 godina.

    Dosta se izmenilo,a u principu sve je isto.

    Probao sam danas da dobijem informacije na razne načine,da li skijaliste uopste radi.Ljubazna recepcionerka u Mećavniku(031 800686) mi je rekla "Da misli da ne radi,i da zovnem popodne?!.Na moje insistiranje mi je dala broj (Fiksni) od hotela Mladost uz ogradu da ne zna da li će se ko javiti..." Zvao sam broj koji mi je dala (031 3152100),koji nije u funkciji.Nisam odustajao,i našao sam broj vizitorskog centra "Čarobni breg" koji se nalazi sa druge strane (031 3152 200)
    Ivera,gde mi je čovek rekao da se žica okreće I da skijaliste radi....

    Kad smo došli tamo sve je skoro kao pre...U toku je bilo takmičenje nekih dečijih ski klubova,koji su u hotelu Mladost/Mećavniku u stvari na ski kampu...Poludnevni ski pas je 500 din,dnevni 1000,iznajmljivanje opreme 750din...Na stazi je prilicna guzva,povremeno I na samom sidru...Ali nije strasno...

    U funkiji je standardno polovina jedne staze koja je super spremljena uzimajući u obzir količinu trave I kamenja oko staze...Novo je to.sto je sa druge strane Ivera prema "Čarobnom bregu" instalirano još jedno sidro...Te je broj fiktivnih staza povećan....Ljudi koji rade tu mi kažu da se grupe dece smenjuju svakih sedam dana odn,da je skijaliste (polovina staze) skoro stalno u funkciji...

    Najbolje informacije mo\ete dobiti od ljudi sa skijalista...Jedan od njih,ljubazni,Milija (Miki) mi je ostavio svoj broj sl.mobilnog 0648830273...za informacije iz prve ruke...

  10. #50
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Ima li ovogodišnjih utisaka sa staze? Ima li nekih novina? Zna li neko ovogodisnju cenu ski pasa i imaju li deca neki popust? Ako imaju, koje su starosne granice? Priznajem da nisam čitao celu temu ali i da jesam postovi su prilično stari tako da su stvari mogle da se promene bitmo u međuvremenu.
    U toku sledeće nedelje možda budem sa decom na Tari pa gledam, ako vreme dozvoli, da malo okvasimo skije. Alternativa je skijaliste Tornik ali tamo znam šta me čeka.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •