Rezultati 1 do 8 od 8

Tema: Divčibare - da ili ne?

  1. #1
    snowblind
    Guest

    Podrazumevano Divčibare - da ili ne?

    Pozdrav svima... planiram jedan skijaski izlet u Februaru 2009 za mene i cerkicu koja ima skoro 5 godina. Dosta sam informacije pretrazio na netu i Divcibare mi izgleda najatraktivnije, cini mi se da ima vise mognucnosti za decu... pa bih bio vrlo zahvalan za odgvore na sledeca pitanja:
    1. Kakvi su uslovi za prenociste? Recimo, Hotel ("Odmaraliste?" - kakva je razlika??) Crni Vrh mi izgleda super, ima terasu itd. Potrebno nam je prenociste koje je cisto, toplo/sa stalnom toplom vodom; i jos, ako je moguce, tiho uvece, da ne bude puno pijanih Engleza itd...!
    2. Da li je moguce iznajmljivanje skijaske opreme za decu; i iznajmljivanje Ski Boards za odrasle? (Ako nema bas Ski Boards za mene, moze i skije). Ako nije, onda da li ima negde u Beogradu? (Mi dolazimo iz Londona, pa da ne vucemo odatle...)
    3. Kakvi su uopste uslovi za decu?
    Unapred zahvaljujem

  2. #2
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Ako idete zbog dece, Divčibare su dobro rešenje, najbolji hotel tamo je hotel Divčibare (valjda 4*). Postoji jedna staza, tanjir, i jedan dvosec koji ne radi, da li će proraditi ne znam, ali tanjir je za decu dovoljan.

    Na samoj stazi u dnu se iznajmljuje oprema, nisam zagledao ali je izgledalo da je ima puno - kakav izbor i kvalitet ne znam.

    Pošto je skijalište ~1000m nv, klima je dosta blaga, što je dobro za odmor sa decom. Takođe, najbliži je ski centar od BG .

  3. #3
    Skier 100jan avatar
    Datum registracije
    22.02.2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Volkl RTM 86
    Godina
    38
    Poruke
    149

    Podrazumevano

    Za decu su uslovi mnogo bolji nego za odrasle. Pored toga sto je staza sa ski liftom blaga, postoji i bebi lift i jos blaza stazica odlicna za prve ski korake klinaca. Sto se tice smestaja u poslednje vreme ima solidnih vila, imaju cak i ponudu na internetu, vredi proguglati malo (kljucne reci: vila, divcibare). Oprema tamo je na vrlo niskom nivou, za odrasle se mogu naci kakve-takve karving skije, pancerice su u glavnom stare i neudobne, a decija je u glavnom bila katastrofa, mada se mozda popravila situacija od prosle godine.. Zato preporucujem ukoliko je moguce snabdeti se opremom pre odlaska tamo, u BG, NS, ili vec gde vam je zgodno.


  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    04.01.2010
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Artec Pop Rocker
    Godina
    41
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Pozdrav ljudi!
    Jedno pitanje, jel ima neki snowboard instruktor na Divchibarima?

  5. #5
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mikele Pogledati poruku
    Pozdrav ljudi!
    Jedno pitanje, jel ima neki snowboard instruktor na Divchibarima?
    Ima, ali nemam broj.

  6. #6
    Senior Member Gimmy avatar
    Datum registracije
    07.05.2009
    Godina
    36
    Poruke
    121

    Wink

    Ja drzim casove snowboard-a !
    Tamo sam vikendom...
    066/206-123 Goran-Dzimi
    PozZ

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    04.01.2010
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Artec Pop Rocker
    Godina
    41
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Hvala. Memorisao sam broj, chujemo se. Pozz! Miki

  8. #8
    Senior Member Gimmy avatar
    Datum registracije
    07.05.2009
    Godina
    36
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Vazi Miki...ako bude snega cujemo se (najavili su cele nedelje padavine) !!!
    Javi mi se u cetvrtak eventualno petak pa da se dogovorimo oko detalja....PozZ

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •