Strana 32 od 45 PrvaPrva ... 22303132333442 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 311 do 320 od 442

Tema: Tignes

  1. #311
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ivancar Pogledati poruku
    Pozdrav skijaši, kako se bliži nova sezona, tako izlaze i novi aranžmani. Zapao mi je za oko jedan koji vodi u Tignes od 15. do 22. decembra. Interesuje me, kakva su vaša iskustva sa skijanjem u tom terminu (da li ima dovoljno snega, koliko staza radi, itd.)
    tamo zimi uvek ima snega, pitanje je samo da li ces naleteti na prsic ili ne.
    Tako da o tome uopste ne brini.
    Ja preferiram poslednji termin u Januaru(12-19.01.)

  2. #312
    Junior Member
    Datum registracije
    04.11.2012
    Godina
    46
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    jedno pitanje,
    kada je bolje ici,u januaru ili februaru?

  3. #313
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    u februaru su dosta skuplji termini zbog skolskih raspusta sirom evrope, s tim su i vece guzve...s obzirom da espace killy skijaliste ima obecavajucu nadmorsku visinu, sneg ti je zagarantovan i u januaru i februaru... nasa udruzenja mislim i da nemaju ture u februaru....ja bi izabrao januar...e sad ako je dobra zima, i mart je xtra, zbog malo duzeg dana... mi smo prosle godine bili od 14.januara do 21. i imali 6 sunacanih dana, sedmi dan je bilo neko nevreme..medjutim cini mi se da je grupa pre nas oko bozica, imala jako lose vreme, magla sneg vetar...sve ti je to lutrija...

  4. #314
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Ne mozes to da znas nikako unapred... Ali budi siguran da i u januaru i u martu ima dovoljno snega u Espace killyu...

  5. #315
    Junior Member
    Datum registracije
    04.11.2012
    Godina
    46
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    ok za sneg,znam da ce ga biti...ne znam zbog vremena.ima termin od 02.02. ista cena kao i od 12.19.26. 01.

    I jos jedno pitanje.Da li je neko bio ili zna kakav je smestaj u Apartmani Residences Skifun Tignes?

  6. #316
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Koji god termin odaberes, neces pogresiti... Ja bi ili 26.1. ili 2.2. ali zavisi i od tvog slobodnog vremena Za vreme, niko ne moze nista da ti kaze ovoliko unapred...

  7. #317
    Junior Member
    Datum registracije
    03.11.2012
    Godina
    39
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Prosle sezone smo isli prvi termin u januaru, mislim da je bio 6. jan. u Tignes, sa Skibusom, naravno.
    Vreme je bilo kako se samo pozeleti moze. brdo snega, a svih 6 dana suncano.
    snega ne moz` da fali, pa to ti je.
    Tignes je ekstra

  8. #318
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Jes vala, Tinj je super extra, toliko da sam jedva prelomio da ne idem i ove sezone tamo vec da vidim malo i komsiluk tj. L2A i La Grave i AdH.
    Valjda ce ova tri da mi adekvatno nadomeste Tinj

    Poz

  9. #319
    Junior Member
    Datum registracije
    03.11.2012
    Godina
    39
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Vala jes, svaka ti je kao da sam ja pisao, i da je Tinj super extra, i da ove sezone idem u L2A, i verujem da ce nadomestiti!!!

  10. #320
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano

    pa da vam ne bude malo mnogo!ja ne znam sta vi zamisljate ,gde idete!?u neki manji ski centar?bio sam u pomenutim ski centrima i jos mnogo ,mnogo, mnogo vise od toga i imam svoje misljenje o istom.za mene je V.T. bolji od Tignesa ,ali to je stvar ukusa(recimo).moguce je nesto i procitati o ski centrima ,i van ovog foruma,posto nisu sva misljenja validna.ima ovde i dosta neznanja i pausalnog ocenjivanja ski centara.ali zato cu od odredjenih clanova ovog foruma uvek procitati njihove sugestije.zahvalan sam im , posto ja ne moram onda puno da pisem ( samo da dodam).mislim da nemate predstavu gde idete pa cu samo napomenuti da je naziv za L2A " Las Vegas u Alpima".i moci cete stvarno da skijate na gleceru (sto u Tignes-u nije slucaj).a sto se tice jos ona dva ski centra koje navodite.pa to bi bilo smesno porediti sa takvim ski cetrom kao sto je L2A.srecan put ,usvakom slucaju.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •