Strana 20 od 37 PrvaPrva ... 10181920212230 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 191 do 200 od 368

Tema: Stara Planina - Stanje na stazama

  1. #191
    Member
    Datum registracije
    29.12.2006
    Lokacija
    Negotin
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    sasha,aj vidimo se
    ...a taj cetvorosed vise

  2. #192
    Boarder u pokushaju zlox avatar
    Datum registracije
    05.01.2009
    Lokacija
    Nish
    Skije / Bord
    Crazy Creek
    Godina
    41
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    Ja nisam isao danas imao neke obaveze (propustio celodnevnu mecavu i sneg). Zato sutra oko 12 izlazimo na stazu

    Sasha vidimo se gore

  3. #193
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC Ti
    Godina
    43
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Ljudi kakve su sanse za skijanje za vikend??
    Ajd ko je bio danas gore neka pusti neki post....

  4. #194
    Member
    Datum registracije
    04.12.2008
    Skije / Bord
    Fischer RC4
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    Entuzijazam na jednoj strani, zdrav razum na drugoj strani. Izvinjavanjam se svima koji su danas otisli gore na skijanje pod uticajem onog sto sam juce napisao ovde. Medjutim, entuzijazam pravi cuda, tako da je u celini meni ipak bilo lepo danas na Babinom zubu.

    Bio sam sa drustvom na prepodnovnem skijanju. Kada smo prolazili kroz Kalnu bilo je -4 C. Raspolozenje na nivou. Kada smo tridesetak minuta kasnije dosli do Konjarnika temperatura je bila +4 C, cetvorosed ne radi, sneg se topi, skoro kao voda. Otisli smo do hotela, tu je bilo +1 i magla. Suncana dolina je bila u losem stanju, ali se moglo skijati. Rekose da je nocu (ili rano ujutru, nisam siguran) bilo +4 C. Sidro je radilo nesto sto nije nikada ranije: desavalo se da, kada bi se neko pusto od njege, odleti tako jako da se omota oko sajle na koju je prikaceno, pa su zaustavljali zicaru da ga otkace, kako ne bi puklo dok sajla prelazi preko stuba.

    Dosao je neko sa Kopaonika (cini mi se neki Joca) da popravi Cetvorosed. Samo sto je dosao i pogledao, odmah ga je popravio. Tada smo presli malo da vozimo i donju stazu, ali bila je previse mekana. Vratili smo se na sidro i skijali do kraja na njemu.

    Na kraju je raspolozenje ipak bilo solidno, skijali smo i uzivali, ali narednih dana ne savetujem nikom da ide gore dok temperature ne odu u minus.
    -------------
    http://www.suvaplanina.com/druge_planine.htm http://www.suvaplanina.com/poezija.htm

  5. #195
    Boarder u pokushaju zlox avatar
    Datum registracije
    05.01.2009
    Lokacija
    Nish
    Skije / Bord
    Crazy Creek
    Godina
    41
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    I ja da potvrdim ovaj gore post. Iako smo se svi nadali fenomenalnom danu na snegu, lose vreme (tacnije toplo vreme) nas je sve iznenadilo. Od svrljiga i na dalje prolazili kroz sneg i delimicno zaledjen put, i vec unapred se radovali dobroj voznji.

    Ali na BZ nas je docekala sitna kisa, koja je srecom ubrzo prestala i temperatura u plusu. Sneg mokar ali se vozilo. Cetvorosed je bio malo spor zbog vetra, ali kao sto Sasha kaze, preovladala je dobra volja, pa smo ipak uzivali na snegu. Ortak je prvi put stao na dasku, pa nikad vece radosti

    Za sledeci vikend tacnije za nedelju najavljuju zahladjenje, ali sumnjam da ce se nesto snega zadrzati do tad. Pitanje je samo da li ce pustiti topove da srede stazu.

    A sto se sidra tice, pricali smo sa onim cuvarima (ili sta su vec) kazu da su u toku danasnjeg dana pokidali bar 6 konopaca, tj 6 sidra.. kako vec.

  6. #196
    Milan
    Datum registracije
    18.09.2009
    Godina
    47
    Poruke
    91

    Podrazumevano

    nebi se nista kidalo kad bi staza bila normalna cela ili kad bi barem odredili dokle moze da se ide,u svakom slucaju od sidra imam modrice na dupetu i ne idem gore dok ne proradi konjarnik

  7. #197
    Member
    Datum registracije
    29.12.2006
    Lokacija
    Negotin
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    ekipa iz ng se slaze sa sashom i zloxom a bogami i sa milanom!

    ...nase misljenje je da ni cetvorosed nije bio u kvaru,jer cudno je da kad je stalo sidro,odnosno spala sajla i kad su se ljudi malo pobunili sto su dali pare za pass dzaba,kao i mnogo puta do sada,onda kao doso neko od negde i kao pogledao i stvar proradila...ma nije nego!
    ...a i mnogo brate lazu kad ih zoves telefonom...mnogo!

  8. #198
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Jbg.Da lazu,lazu.Da nece da rade,nece...da ih mrzi,mrzi ih.Da na zubu ima najvise snega u Srbiji ima, a da se najmanje ulaze i to je tacno.Pa pogledajte cuveni Kop,poluprazan,ma prazan, do pre nekoliko dana,a i sada je tamo vise pecanje nego skijanje.A ulaze se 100struko vise nego na Staroj.Da nekome odgovara da i Stara bude ski centar do sada bi napravili bar 10 posto recenog.Propale pare ulozene u Kopaonok nekako moraju da vrate,pa ako hocete skijanje idite na Kop.EPA NECU.ZIVEO ZUB I STARA PLANINA.

  9. #199
    Boarder u pokushaju zlox avatar
    Datum registracije
    05.01.2009
    Lokacija
    Nish
    Skije / Bord
    Crazy Creek
    Godina
    41
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    Dobra vest je to sto su najzad otvorili onaj bife na stazi. Da covek ne mora da pesaci do planinarskog da bi se zagrejao uz casu/casicu/solju neceg.

    Odradili su topove kao sto su obecali, ali meni i dalje nije jasno zasto put nije sredjen.

    Moram da priznam da se moja ekipa i ja uveliko razmisljamo da se preorijentisemo samo na kop. Kilometraza nam je skoro ista (iz Nisha), cak postoji i svakodnevni prevoz busom (jer mi je muka da vozim vise), veci izbor staza, ako se nesto pokvari, uredno se predje na drugu stazu.

    Da me ne shvate pogresno BZ jeste prelep, bas zato sto je divljina i jos uvek neiskvaren ga volimo. Ali su staze cesto lose pripremljene, zicare se kvare ili ne rade jer ima malo skijasa. Ako se to uskoro ne promeni, izgubice i ovo malo skijasa/bordera koji ga posecuju

  10. #200
    Junior Member
    Datum registracije
    10.01.2010
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    ima li snega,kako je bilo za vikend?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •