Rezultati 1 do 10 od 119

Tema: Crni vrh iznad Bora

Hibridni pregled

  1. #1
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Ne znam da li se vi secate ali ranije redovno kad sam slusao izvestaj AMSS na vestima uvek je bilo isto : Neprohodni su putevi Pec-Kula-Rozaje i Bor-Zagubica preko crnog vrha.

  2. #2
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Postojeći lift (sidro) je na ovoj slici desno od vrha. U podnožju staze je nekad bio lep mali planinarski dom-lovačka kuća a sada svo ovo ruglo koje se vidi i iz svemira. Za neupućene to je taj čuveni megalomanski pokušaj bivše vlasti (Sloba, Šainović i kompanija) da izgadi hotel. Inače prema mojim informacijama gore će biti postavljen četvorosed i najlogičnije je da ga postave na srednjoj trasi pošto je tu još davno prosečena neka vrsta staze. Za one koji su gore nekad skijali i znaju teren staza bi se završavala negde kod spomenika.

  3. #3
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Exclamation Crni vrh

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni Pogledati poruku
    Ne znam da li se vi secate ali ranije redovno kad sam slusao izvestaj AMSS na vestima uvek je bilo isto : Neprohodni su putevi Pec-Kula-Rozaje i Bor-Zagubica preko crnog vrha.
    evo jutros slušam vremensku prognozu na pinku, izveštaj o temperaturi : Zlatibor +3, Kopaonik -2, a najhladnije ovog jutra je na Crnom vrhu (-8),stvarno začuđujuće

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •