Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Iznajmljivanje opreme!!!

  1. #1
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano Iznajmljivanje opreme!!!

    Da li je moguće da smo u našoj zemlji toliko zaostali za svetom, i u skijanju, da se u decembru nigde ne može iznajmiti ski oprema???

    Da li je moguće da nijedan veliki servis (Beosport, Planet Bike...) nije otvorio svoje servise i rentale u nedelji kad 3 velike grupe skijaša (preko 300 ljudi) idu u Francusku na skijanje???

    Da li iko od ljudi zaduženih za prodaju u velikim distributerima ski opreme prati forume, jer se o tim organizovanim skijanjima priča već mesecima, takođe se zna i tačan termin nedeljama unazad???



    Ovo sve važi za Novi Sad i Beograd, mogu misliti kako je u manjim mestima...

    Kako je moguće da, kada ljudi u susednim zemljama uveliko već skijaju, oprema je uveliko na rafovima mesec, dva unazad, kod nas svi dobijaju opremu za Expozim (za koji lično mislim da bi trebalo da se održava bar mesec dana ranije) ili kasnije???

    Šta reći...

  2. #2
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nemanjus Pogledati poruku
    Da li je moguće da smo u našoj zemlji toliko zaostali za svetom, i u skijanju, da se u decembru nigde ne može iznajmiti ski oprema???

    Da li je moguće da nijedan veliki servis (Beosport, Planet Bike...) nije otvorio svoje servise i rentale u nedelji kad 3 velike grupe skijaša (preko 300 ljudi) idu u Francusku na skijanje???

    Da li iko od ljudi zaduženih za prodaju u velikim distributerima ski opreme prati forume, jer se o tim organizovanim skijanjima priča već mesecima, takođe se zna i tačan termin nedeljama unazad???



    Ovo sve važi za Novi Sad i Beograd, mogu misliti kako je u manjim mestima...

    Kako je moguće da, kada ljudi u susednim zemljama uveliko već skijaju, oprema je uveliko na rafovima mesec, dva unazad, kod nas svi dobijaju opremu za Expozim (za koji lično mislim da bi trebalo da se održava bar mesec dana ranije) ili kasnije???

    Šta reći...
    Tako je Nemanjus...........RASPALI PO OLOSIMA

  3. #3
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Sto ne iznajmis od onog foliranta Stekana ?

  4. #4
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    Ja ušao pre neki dan u Capriolo, a gospoda tek postavlja u rafove robu koja im je bila u šteku od prošle godine. Niko nije dobio ništa novo, a za stare stvari još ni cene nemaju formirane.

    Meni nije jasno kad se kupuje oprema, u februaru? Ista priča je bila i prošle godine.

    Xbg, da smo poslovna nacija ne bismo bili ovako jadni i siromašni.

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    02.12.2008
    Godina
    61
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Sto se tice rentiranja ski opreme pogledajte u prodavnici i ski servisu "SaLto M" u LJeskoj na B.Brdu . Ima dosta kvalitetne opreme(ako nije razgrabljena)

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    Atomic D2 SL, K2 outlow
    Poruke
    198

    Podrazumevano

    Tako je. Uaaaaaaaa. I ja tebi.
    Dole vlada.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •