Citirati Originalno postavljeno od alexlex Pogledati poruku
hvala Grimani,ti kao iskusan vuk ,mislis da vredi posetiti serre ili ici na sigurniju varijantu i skupiti stoju vise i uzivati u 3 doline ,jbg ipak jednom godisnje uspem da odem na tih sedam dana skiajnja... bio sam dva puta u thorensu pa znam sta me tamo ceka P.s bili smo u ekipi zajedno mislim 2011 u torensu,cirkali smo one pivkane male sto si izvadio negde iz steka :

Mislim da sam pisao o Serre(lose i dobre stvari) ali ukratko evo opet. Skijaliste extra korektno sa vecim padavinama josh bolje, topovima pokrivaju mislim sve mana jedina sporije zicare...Briancon onako gradic ima taj stari grad na brdu sa tvrdjavom, rade dvokratno restorani se otvaraju tek posle 7, 8 uvece...
Sad se lomim da li da uplatimo Menuir ili nesto u 3 doline jer realno najvise sam tamo isao i nekako svidja mi se zbog raznih ruta koje smo naucili...vidiim i da su cene aranzmana skocile kao i svake godine tako da nznm sta bi ti rekao. MOzda nam se putevi opet ukrste
08.-15.januar 2011. u ValTho bilo super i to pivce bilo dzabana tipa 20 komada 5, 6 jura