Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 33 od 33

Tema: Cross-country skiing

  1. #31
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Druženje rekreativaca u Skijaškom trčanju na Avali
    27.02.2011.
    - U pre podnevnim časovima na Avali se skupilo 15-tak rekreativaca ljubitelja skijaškog trčanja. Sunčano nedeljno jutro i Avala pod snegom, bilo je dovloljno za spontano okupljanje, upoznavanje, druženje. Bio je prisutan i naš Olimpijac u ovom sportu, Aleksandar Šuki Milenković. Praveći krugove po stazi oko Spomenika neznanom junaku Šuki je zainteresovanima objašnjavao osnovnu tehniku klasičnog i kliznog koraka u skijaškom trčanju.

    Bilo je lepo videti na skijama i porodicu sa decom, kao i starijeg gospodina na skijama iz sedasmdesetih godina. Za bicikliste i veslače, skijaško trčanje je odličan način održavanja kondicije, a za nas rekreativce, najlepsi mogući nacin da se provede deo dana u Beogradu pod snegom. Od podne su počeli da pristižu šetači u većem broju, tako da smo stazu ustupili njima. Mi smo, ukoliko bude snega, dogovorili novo druženje za neki naredni vikend.
    Detaljnije sa fotografijama...

  2. #32
    Junior Member
    Datum registracije
    09.02.2006
    Poruke
    21

    Podrazumevano Crvene bare- druzenje, mart 2011

    Bicu na Kopu od 13-17. 03. 2011, pa ko je raspolozen za zajednicku nordijsku voznju nek mi se javi na 063/235126

  3. #33
    Member velkom avatar
    Datum registracije
    21.02.2009
    Lokacija
    Bnv brd Bgd
    Skije / Bord
    Fischer F19 Progressor
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Danas sam iskoristio lepo vreme da (posle Tinja i Val Torana) napravim par krugova i izluftiram LL skije po Košutnjaku. Staza i nije staza ali nema bolje. Snega ima. Napravio sam par snimaka da dočaram zimsku idiličnu atmosferu a u Bg, ne tako daleko od centra.
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •