Nisam bas planirao da komentarisem ovu temu,ali ipak nisam izdrzao da se ne ukljucim.Naime,svake zime dva,tri puta idem na Jahorinu svojim autom sa srpskim tablicama,a da bi stigao do nje,u Hrvatsku ulazim na granicnom prelazu Bogojevo te se vozim do broda gde prelazim u Bosnu,pa dalje prema Sarajevu itd. i usput napravim po dva tri stajanja i u Hrvatskoj i u Bosni i nikada nisam imao ni najmanju neprijatnost.Cak sto vise pri jednoj pauzi prosle godine dok smo se zaustavili da se malo odmorimo negde oko Zupanje,zaustavilo se auto hrvatskih tablica i ljudi nas pitaju da li nam je potrebna pomoc,da se nismo mozda izgubili?!Ovde kod nas bi se ljudi zaustavili da im “jebu majku ustasku”,a ne da pitaju da li mozda treba pomoc.Inace posao me takodje tera da bar 2 puta mesecno(24 puta godisnje) idem u Zagreb takodje sa srpskim tablicama i za “divno cudo” opet do sada nisam imao problema.Stvarno ne znam cemu takvi “odgovarajuci” odgovori.Mislim da bi ovaj forum trebao sluziti razmeni pozitivnih komentara i informacija,te stvaranju novih prijateljstava,a ne sirenju netrpeljivosti i dezinformacija.